SPÔSOB PLATBY

Všetky spôsoby úhrady je možné vybrať pred výberom dopravy.

Spôsob platby Doba spracovania platby Poplatok Poznámka
💶 bankový prevod štandardne do 24 hodín bezplatne Pri platbe prostredníctvom klasického bankového prevodu prosím uvádzajte číslo objednávky do poznámky alebo ako variabilný symbol.
💶 bankový prevod – okamžité platby okamžite do 10 sekúnd bezplatne Okamžité platby – v prípade, že máte banku (Tatra banka, Raiffeisen, Slovenská sporiteľňa, Všeobecná úverová banka) a vykonáte prevod, platba na náš účet dorazí okamžite.
Pri platbe prostredníctvom klasického bankového prevodu prosím uvádzajte číslo objednávky do poznámky alebo ako variabilný symbol.
🚚 dobierka zaplatíte v hotovosti pri prevzatí tovaru príplatok 1,20 € Tovar zaplatíte až pri jeho dodaní priamo doručiteľovi – spoločnosti UPS.
💳 platba kartou ONLINE okamžite bezplatne Prostredníctvom ONLINE platobnej brány GPwebpay môžete zaplatiť za vašu objednávku prostredníctvom platobných kariet VISA, MasterCard alebo Maestro, G Pay (Google Pay) a ďalšími..

Bezpečnosť:

🔒 Náš eshop disponuje bezpečným prostredím pre platbu platobnými kartami. Využívame platobnú bránu GPwebpay a celý proces platby je v šifrovanom spojení prostredníctvom SSL protokolu https.

Poznámka:

Sme maloobchodný predajca, fakturovať tovar bez DPH nie je z našej strany možné.