DOPRAVA – SPÔSOB DORUČENIA

Spôsoby doručenia tovaru a prehľad cien dopravy po SR

Hodnota objednávky Dopravca Doba doručenia Cena poštovného Tracking
do 50 € https://www.espuntik.sk/wp-content/uploads/2022/04/sps-kurier.pngUPS kuriér 1 – 3 dni 4,99 € 📧 Emailové sledovanie zásielky
nad 50 € https://www.espuntik.sk/wp-content/uploads/2022/04/sps-kurier.pngUPS kuriér 1 – 3 dni zadarmo ✅ 📧 Emailové sledovanie zásielky

❗️ Po expedovaní Vašej objednávky, Vás kuriér informuje SMS správou o očakávanom dátume a čase dodania. Následne Vám zatelefonuje a dohodne si s Vami presný čas a miesto dodania.
Tovar je doručovaný na zákazníkom uvedenú adresu a o odoslaní tovaru je zákazník informovaný formou e-mailu.
Doručovanie je zaisťované v pracovných dňoch v priebehu bežnej pracovnej doby.
Cena je stanovená pre balík do 50kg. Nad 50kg bude doprava účtovaná podľa sadzobníka prepravnej spoločnosti UPS.

Osobný odber – kamenná predajňa 🏡

Adresa predajne Otváracie hodiny Doba prevzatia Cena poštovného
Mariánske námestie 372/9 Spišské Podhradie po-pia: 8:30 – 16:30 hod max do 5 dní zadarmo ✅

Ak sa tovar nachádza na predajni, môžete si ho prevziať osobne a zadarmo (bez platby za dopravu) po kontaktovaní pracovníkom e-shopu. V prípade, že tovar sa nenachádza na našom sklade, budeme Vás informovať o termíne dostupnosti.

Spôsoby doručenia tovaru a prehľad cien dopravy po ČR

Hodnota objednávky Dopravca Doba doručenia Cena Tracking
do 100 € https://www.espuntik.sk/wp-content/uploads/2022/04/sps-kurier.pngUPS kuriér 1 – 3 dni 8,99 € 📧 Emailové sledovanie zásielky
nad 100 € https://www.espuntik.sk/wp-content/uploads/2022/04/sps-kurier.pngUPS kuriér 1 – 3 dni zadarmo ✅ 📧 Emailové sledovanie zásielky

Ďalšie informácie

Prevzatie zásielky

Dôrazne odporúčame dôkladnú kontrolu zásielky pri jej prevzatí. Ak dostanete vizuálne poškodený balík, radšej ho vôbec nepreberajte, alebo pred pracovníkom prepravcu zásielku rozbaľte a skontrolujte tovar. Ak je poškodené, trvajte na spísaní zápisu o škode.


Ak spozorujete poškodenie až po rozbalení (balík nesmie vykazovať známky poškodenia) spíšte s prepravcom bezodkladne (máte na to dva až tri pracovné dni, záleží na dopravcovi) dodatočný zápis o škode. Obstarajte si pokiaľ možno fotodokumentáciu rozbaleného balíka vrátane poškodeného tovaru a obal uschovajte.

Nevyzdvihnutie zásielky

V prípade nevyzdvihnutia zásielky kupujúcim si predávajúci vyhradzuje právo navýšiť konečnú cenu objednávky o ďalšie poštovné pri opätovnom zaslaní objednávky.

Dodacie lehoty

Dodacia lehota je zvyčajne 1-3 pracovné dni, ak nie je uvedené inak.

U položiek označených “skladom” platí, že je tento tovar skladom buď na našej predajni alebo je skladom u dodávateľa, odkiaľ sa k nám tovar pravidelne prepravuje.

Označenie “Skladom” nevychádza z reálnej dostupnosti skladových zásob našej kamennej predajne a nemožno si na základe tohto označenia položky v eshope nárokovať bezprostrednú dostupnosť uvedeného sortimentu tovaru tiež na predajni. V prípade uvedenia osobného odberu v objednávke Vás bezprostredne po pripravení Vašej objednávky na vyzdvihnutie na predajni budeme kontaktovať.